Szczepienie w rękę

Zapraszamy na śledzenia naszego nowego Fanpage'a Zdrowie Słomniki, gdzie znajdziecie Państwo bieżące i wiarygodne informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bezpieczeństwa szczepień.

Serce z napisem KGW

Urząd Miejski w Słomnikach informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji promocji szczepień został ogłoszony Konkurs: #SzczepimySię z Kołami Gospodyń Wiejskich.

Rowerki wodne i kajaki przy stawie

W Strefie rekreacji w Januszowicach w czwartek 15 lipca rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego. Zapraszamy do nas miłośników wodnej rekreacji.

Budynek Przychodni Zdrowia w Słomnikach

Urząd Miejski w Słomnikach informuje, że aktualnie w Przychodni Zdrowia w Słomnikach przy ul. Św. Jadwigi Królowej 2, jest możliwość zaszczepienia się dwoma rodzajami szczepionek przeciw Covid-19. Szczepionkami jednodawkowymi firmy Johnson&Johnson, oraz szczepionkami dwudawkowymi firmy Pfizer. Szczepionki dostępne są od ręki bez konieczności rejestrowania się. Serdecznie zapraszamy.

Infografika z nazwami badań

1 lipca ruszył rządowy program „Profilaktyka 40 PLUS”. Każdy Polak po 40. roku życia może bezpłatnie wykonać pakiet badań diagnostycznych, pozwalających na wczesne wykrycie rozwijających się chorób.